RulesFinder (all releases) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: new
sq: i ri

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: About
sq: Informacione
