RulesFinder (all releases) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: new
th: ใหม่

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Version
th: รุ่น

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Arguments
th: ข้อโต้แย้ง

en: Messages
th: ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Member
th: สมาชิก

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Text value
th: ค่าข้อความ

en: Reset your password
th: รีเซ็ตรหัสผ่านของคุณ

en: %name: may not be longer than @max characters.
th: %name: อาจไม่เกิน @max characters.
