RulesFinder (all releases) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: User login
ug: كىرىش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: About
ug: ھەققىدە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
