RulesFinder (1.1.1) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: Administration
br: Mererezh

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Tools
br: Ostilhoù

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Plugin
br: Lugant

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
