RulesFinder (1.1.4) - en to ast translation catalogue (25 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: new
ast: nuevu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Search
ast: Guetar

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Updated
ast: Anováu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Users
ast: Usuarios

en: Languages
ast: Llingües

en: Select language
ast: Esbillar una llingua
