Rules Flag (1.0.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Rules
ro: Reguli

en: Entity
ro: Entitate

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
