Rules Flag (1.0.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Flag
et: Lipp

en: Rules
et: Reeglid

en: Period
et: Ajavahemik

en: Entity
et: Olem

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID
