Rules Flag (1.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Flag
ca: Bandera

en: Rules
ca: Regles

en: Period
ca: Punt

en: Entity
ca: Entitat

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
