Rules Flag (1.0.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Flag
fi: Lippu

en: Rules
fi: Säännöt

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Entity
fi: Entiteetti

en: flag
fi: lippu

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
fi: Määrittelee pysyvästi poistettavan entiteetin.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
fi: Määrittelee entiteetin jolle ehto tarkistetaan.

en: Flagging
fi: Liputus
