Rules Flag (1.0.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: User ID
it: ID utente

en: Flag
it: Contrassegno

en: Rules
it: Regole

en: Period
it: Punto

en: Entity
it: Entità

en: Entity ID
it: ID Entità

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
it: Specifica l'entità che verrà eliminata in modo permanente.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
it: Specifica l'entità di cui valutare la condizione.
