Rules Flag (1.0.4) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Rules
oc: Règlas

en: Period
oc: Periòde

en: Entity
oc: Entitat

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
oc: Especifica l'entitat que deu èsser suprimida définitivement.

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
oc: Especifica l'entitat per la quala évaluer la condicion.
