Rules HTTP Client (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: URL
hu: Webcím

en: Method
hu: Mód

en: Rules
hu: Szabályok

en: Headers
hu: Fejlécek

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Data
hu: Adat
