Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ar: تسجيل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Method
ar: الطريقة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Data
ar: المعطيات
