Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Logging
be: Уваходжу

en: URL
be: Спасылка

en: Method
be: Метад

en: Rules
be: Правілы

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Data
be: Дадзенныя
