Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Logging
ca: Registre

en: Method
ca: Mètode

en: Rules
ca: Regles

en: Debug
ca: Depuració

en: Data
ca: Dades
