Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Logging
es: Registro

en: Method
es: Método

en: Rules
es: Reglas

en: Timeout
es: Tiempo de espera

en: Debug
es: Depurar

en: Data
es: Datos
