Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Method
eu: Metodoa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Debug
eu: Araztu

en: Data
eu: Datu
