Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: Method
fi: Tapa

en: Rules
fi: Säännöt

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Debug
fi: Debuggaa
