Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Logging
he: רישום ביומן

en: URL
he: כתובת URL

en: Method
he: שיטה

en: Rules
he: כללים

en: Debug
he: אתר באגים

en: Data
he: נתונים
