Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: URL
hi: यूआरएल

en: Method
hi: तरीका

en: Rules
hi: नियम

en: Debug
hi: डिबग
