Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ
