Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Method
lt: Būdas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Debug
lt: Derinimas

en: Data
lt: Duomenys
