Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Logging
ru: Журналирование

en: Method
ru: Метод

en: Rules
ru: Правила

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Debug
ru: Отладка

en: Data
ru: Данные
