Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Logging
uk: Журналювання

en: URL
uk: URL-адреса

en: Method
uk: Спосіб

en: Rules
uk: Правила

en: Headers
uk: Заголовки

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Debug
uk: Зневадження

en: Data
uk: Дані

en: Show debug messages
uk: Показувати повідомлення зневадження
