Rules HTTP Client (8.x-3.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Logging
vi: Ghi chép

en: Method
vi: Phương thức

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Data
vi: Dữ liệu

en: Show debug messages
vi: Hiện thông điệp dò lỗi
