Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Roles
cs: Role

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: About
cs: Popis
