Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Node
el: Κόμβος

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: About
el: Περί
