Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Rules
fi: Säännöt

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: About
fi: Tietoja
