Rules Role Email (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Message
is: Boð

en: User
is: Brúkari

en: Node
is: Knútur

en: Roles
is: Leiklutir

en: About
is: Um
