Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Roles
be: Ролі

en: Rules
be: Правілы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: About
be: Аб
