Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: Node
hu: Tartalom

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Rules
hu: Szabályok

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: About
hu: Leírás
