Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: User
jv: Panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
