Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: About
ku: دەربارە
