Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Node
sl: Vozlišče

en: Roles
sl: Vloge

en: About
sl: O modulu
