Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Node
sq: Nyjë

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
