Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: தகவல்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
