Rules Role Email (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి
