Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Node
da: Indholdselement

en: Roles
da: Roller

en: Rules
da: Regler

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: About
da: Om
