Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: Node
es: Nodo

en: Rules
es: Reglas

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: About
es: Acerca de
