Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: About
gu: વિશે
