Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Roles
hr: Uloge

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: About
hr: Opis
