Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: User
it: Utente

en: Node
it: Nodo

en: Roles
it: Ruoli

en: Rules
it: Regole

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: About
it: Informazioni
