Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
