Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Message
my: သတင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း
