Rules Role Email (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: User
sv: Användare

en: Node
sv: Nod

en: Roles
sv: Roller

en: Rules
sv: Regler

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: About
sv: Om
