Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে
