Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: About
bo: གསལ་བཤད
