Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Roles
eo: Roloj

en: Rules
eo: Reguloj
