Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Rules
et: Reeglid

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Entity
et: Olem

en: About
et: Programmist
