Rules Role Email (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Rules
he: כללים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות
